Skip to content
Yazı Renkleri
Bulunduğunuz sayfa: Anasayfa arrow Derneğimiz
Derneğimiz
Derneğimiz Hakkında Genel Bilgi
            İnsanlarımız kendi örf ve geleneklerini, birlikteki dostluk ilişkilerinin bütünlüğünü korumak amacıyla İstanbul’da dernekleşme gereksinimi ve duymuş  olup  bu amaçla ilk dernekleşme çalışmaları 1992 yılında Gebiçin kahvesinde yapılan toplantı ile başlatılmış ise de o zamanki toplanan  dostlarımızın yapmış oldukları toplantı denek zihniyetinden çok kooperatifleşmeye yönelik bir çalışma olduğu için dernek olarak başarılı olamamıştır.          
            
Daha sonra 1996 yılında bir düğün sırasında tekrar dernek fikri ortaya atılmış ve orada yapılan toplantıda dernek kurulması için gönüllü olan dostlarımızın isimleri alınarak o günkü toplantıya son verilmiştir.  
              Derneğimizin kuruluşu Ahmet  KARATAY’ın  öncülüğünde dernek tüzüğü hazırlanarak gerekli resmi prosedür  izlenerek  1996 yılında Ahmet  KARATAY’ın  kurucu başkanlığında ve İhsan KARATAY , Murat TOPRAK, Şenel YÜCE, Dursun DURSUN, Şükrü GÜNERİ, Sami KOÇYİĞİT’in kurucu üyelikleri öncülüğünde derneğimiz 34-80/126 Dernek numarası ile resmi olarak kurulmustur.       
           
             
Dernek başkanılığını şu an Sebahattin ALTINTAŞ  yapmaktadır. Dernek yönetim kurulumuz şu kişilerden oluşmaktadır. Başkan yrd. Ahmet  KARATAY, Yönetim  kurulu üyeleri , Hasan DALKILIÇ, Ahmet DALKILIÇ, Aydın DURSUN, Şükrü GÜNERİ, Durmuş KOÇYİĞİT’ten oluşmaktadır.
           
             
Derneğimiz faaliyetine Atatürk Caddesi Ulaş İş Merkezi No:16 Sarıgazi-Sancaktepe/İSTANBUL
   
 
Dernek Tarihçesi
 
Dernek Merkezi


ATATÜRK CD NO 149

ULAŞ İŞMERKEZİ K 4 D:27

Sarıgazi-Sancaktepe/İSTANBUL
 

Geyikgölü Köyü Derneği

Geyikgölü Köyü Derneği

Duyurular

Ziyaretçi Defteri

Son Yazılan Mesaj
savaş
DERNEĞİN YENİ YÖNETİM KURULU HAYIRLI OLS
Ziyaretçi Defteri - Görüşleriniz bizim için değerlidir...

Üye Girişi

Üye Girişi

SİTE TASARIM & PROGRAMLAMA - KDS | COMPETAN Bilgi Teknolojileri | Profesyonel Web Projeleri - Web Tasarım - Hosting - Alan Adı Tescili - Köy Dernek Sitesi - Köy Sitesi - Dernek Sitesi -  - Köy Dernek Web Sitesi - Köy Web Sitesi - Dernek Web Sitesi - Kişisel Web Sitesi - Şirket Web Sitesi - Kişisel Site - Şirket Sitesi - Şahıs Sitesi - Şahıs Web Sitesi